مشق زندگی

وب نوشت صادق دوپیکر ... باز باید سرنوشت از سر نوشت

مصاحبه ای گرم و خواندنی
نویسنده : صادق دوپیکر - ساعت ۱٢:٥۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٧ شهریور ۱۳٩٢
 

رئیس اولین ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان در شهرستان کهگیلویه بودند(خرداد ۷۶ رئیس ستاد انتخاباتی سید محمد خاتمی) . تشکیل جبهه مشارکت و مجمع روحانیون مبارز در استان کهگیلویه وبویراحمد را هم در کارنامه کاری خود دارند . بعدها با تشکیل حزب اعتماد ملی ، این حزب را برای ادامه فعالیت سیاسی شان برگزیدند و از موسسین این حزب در استان کهگیلویه و بویراحمد شدند .

سید نعمت اله صدوقی؛ این روحانی پیشرو اصلاح طلب را در دفتر کارش یافتم و پای صحبتهایش نشستم. چند وقتی می شود برای دادن مشاوره و کمک به جوانان منطقه ، دفتر ثبت ازدواجش را راه اندازی کرده ، ارتباط خیلی خوبی با نسل جوان دارند و معتقدند باید مطابق هنجارهای مقبول جامعه ، به سمت اصلاحات رفت . از دردها و رنجهایشان گفتند و اینکه : اصلاح طلبان خودشان، خودشان را کنار زدند . و نفوذ  فرصت طلبان ، پست پرستان ، قدرت طلبان ، معاملات نابخردانه پشت پرده ، به بهانه جذب حداکثری و صرفاً برای جلب آراء برای مجلس ششم ،کشتی دوم خرداد را به گل نشاند.

مهربان و صمیمی با همان لبخندهای شیرین همیشگی شان به پرسش هایم پاسخ دادند ….

این گفتگو در سایتهای استانی(آبشار نیوز،عصر مارون،عصر دنا و راک نیوز) و روزنامه ابتکار جنوب منتشر شد.و بازتاب خیلی خوبی در استان کهگیلویه و بویراحمد داشت.لینکهای زیپ شده ی مربوط به این سایتها را اینجا قرار میدهم.

http://goo.gl/PCrGG9

http://goo.gl/ff3lna

http://goo.gl/MbhoKA

http://goo.gl/7IVvps


 
Email Icon by Parstools.com