مشق زندگی

وب نوشت صادق دوپیکر ... باز باید سرنوشت از سر نوشت

دهدشت؛ میزبان همایش یک با یک برابر است
نویسنده : صادق دوپیکر - ساعت ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳٩٢
 

برگزاری همایش یک با یک برابر است در دهدشت .

سازمان مردم نهاد یاران مانا با همکاری حسینیه شهید دولتخواه ، همایش “یک با یک برابر است”  را برگزار میکند .

این همایش روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۲از ساعت ۳عصر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهدشت ، واقع در کوی ازادگان ۱ این شهر برگزار خواهد شد .

در این همایش یک روزه که به بررسی جایگاه حقوق بشر در دنیای امروز می پردازد دکتر علی مندنی پور رئیس کانون وکلای کشور (اسکودا) به ایراد سخن خواهند پرداخت .

حقوق بشر؛ بیم ها و امیدها ، حقوق بشر از شعار تا واقعیت ، حقوق بشر و کرامت انسانی، جایگاه حقوق بشر در جهان کنونی و حقوق بشر از منظر تعالیم اسلامی  از محورهای سخنرانی در این همایش خواهند بود .

همایش سکوت ، رساتر ازهیاهو ؛ که مهرماه امسال با حضور دکتر فتاح محمدی، معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ، در دهدشت برگزار شد و به تبیین حاکمیت قانون در جامعه اختصاص داشت نیز از کارهای موفق این سازمان مردم نهاد بوده است .

شایان ذکر است که سازمان مردم نهاد یاران مانا موسسه ای است غیر دولتی که از سال ۱۳۸۷ تاکنون و با مسئولیت سید کمال الدین دولتخواه ، در حوزه های فرهنگی و اجتماعی مشغول به فعالیت بوده است ، و در سال۱۳۹۱ در بین۲۸۴۰ تشکل مردم نهاد در جشنواره بزرگ اتفاق ۲ در تهران به عنوان یکی از تشکلهای برتر کشور معرفی و انتخاب گردید .

همایش بازگشت شهریاران در راستای تقدیر از شهرداران شهر دهدشت در سال ۱۳۸۸، و جشنهای بزرگ مال زیر در سالهای ۱۳۸۹ و ۱۳۹۱ که به بررسی موانع توسعه شهرستان کهگیلویه می پرداخت، و همایش بیا زیر چتر من که در راستای مفهوم عشق در کلام عرفا بود ، از برنامه های موفق این سازمان مردم نهاد در گذشته بوده است . هم چنین همایشهای چ مثل چمران-ش مثل شریعتی در سال ۱۳۹۰،  دی رنجه بی غار در سال ۱۳۹۱، مشق های خط نخورده ، یه لقمه نون حلال و می نا در باد در سال ۱۳۸۹ را میتوان  از دیگر برنامه های برگزار شده ی این سازمان مردم نهاد  نام برد .

“یاران مانا”  از همه ی علاقمندان جهت حضور در این همایش دعوت به عمل آورده است.

این خبر را برای سایتهای استانی کار کردم که لینک بنری چند تاشو اینجا قرار میدهم.


 
Email Icon by Parstools.com