اولین نوشته ی سال 92

اولین نوشته ای  که سال 92 کار کردم ،خبری ست مربوط به یک قهرمان جوان کهگیلویه و بویراحمدی ؛ که در سایتهای استانی آبشار نیوز، عصر دنا و سایت استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر  شد. ضمن آرزوی موفقیت برای این جوان هم استانی و تبریک سال نو برای همه متن خبر را به همراه لینکهای مربوطه اینجا قرار میدهم..............................................

20 تا 25 فروردین ماه ، آخرین  اردوی آمادگی تیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در مسابقات آسیایی پاورلیفتینگ 2013  در شهر اهواز برگزار می شود .

از استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ احمد مهرابی زاده ؛ قهرمان چندین دوره کشور و یک دوره آسیا و چندین دوره جهانی ، در این اردو حضور خواهد داشت .

مسابقات آسیایی 2013 قرارست 11 اردیبهشت تا 16 اردیبهشت ماه سال جاری در کشور عزیزمان ایران و به میزبانی شهر اهواز برگزار شود. و طبق هماهنگی های به عمل آمده این مسابقات از شبکه 3 و شبکه ورزش پخش مستقیم خواهد شد .

احمد مهرابی زاده ؛ قهرمان ارزنده هم استانی ؛ که همواره مورد بی مهری مسئولین استانمان قرار گرفته ، نایب رئیس نماینده رسمی فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ (wnpf) در ایران نیز می باشد .

این فدراسیون در هر کشور و بالاخص در کشورهای صاحب سبک یک نماینده رسمی دارد  و کاملا تحت نظارت کمیته ضد دوپینگ(wada)  کار می کند که  قرارست در آینده نزدیک به المپیک هم  بپیوندد .

این جوان هم استانی ؛ دبیر تیمهای ملی پاورلیفتینگ ایران نیز می باشد .

کمیته پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران که یکی از کمیته های سه گانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام است ، زیر نظر کمیته ملی المپیک فعالیت می کند .

ما هم به نوبه خودمان برای این جوان هم استانی آرزوی موفقیت و افتخار آفرینی برای کشور عزیزمان ایران و استان مان  را داریم .

لینک این خبر در عصر دنا : http://www.asredena.com/newsF-6039.html

لینک این خبر در سایت استان: http://k-b.ir/12322

و برای مشاهده این خبر در آبشار نیوز  بر روی بنز زیر کلیک کنید.

/ 1 نظر / 51 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐─────────────────────────────────────────────┌ │ امام صادق علیه السلام فرمودند: │ │ با احمق مشورت نكن و از دروغگو یارى مجو و به دوستى زمامداران اعتماد مكن. │ │ تحف العقول صفحه ی 316 │ ┘─────────────────────────────────────────────└