شب یلدایی به یاد ماندنی

به مناسبت شب یلدا ، به همراه جمعی از جوانان ،هنرمندان، باستانی کاران و فعالان اجتماعی در مرکزدرمانی و توانبخشی بیماران شفاء کهگیلویه ، حضور یافتیم و با این بیماران ملاقات کردیم.

این دید و بازدید کاملا صمیمی و دوستانه با اجرای برنامه های متنوعی از قبیل : مرشد خوانی، تئاتر طنز، آواز و اجرای موسیقی همراه بود و در خلال این برنامه ها تعدادی از بیماران این مرکز نیز شعر و آواز خواندند.

مرکز درمانی و توانبخشی بیماران شفاء کهگیلویه یک مرکز نیمه خصوصی ست که در حال حاضر از حدود60 بیمار روانی مزمن نگهداری می کند.

این مرکز در محوطه بهزیستی دهدشت واقع است و تحت نظارت این اداره می باشد.

این برنامه انسان دوستانه به صورت خودجوش وداوطلبانه با هدف فرهنگ  سازی و آشنایی و نزدیکی بیشتر مردم با این قشر فراموش شده از جامعه برگزار شد.

برای آشنایی وهمیاری با این مرکز میتوانید به آدرس اینترنتی شفاء به نشانی:  http://shafah.blogfa.com/ مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن مستقیم این مرکز به شماره: 07443229621 تماس حاصل فرمایید.

این خبر بازتاب خوبی در سایتهای خبری کهگیلویه و بویراحمد از جمله سایتهای ک-ب و   آبشار نیوز داشت؛من این خبر را برای سایتهای خبری عصر دنا و عصر مارون نیز کار کردم، که لینک خبر در  این سایتها را برای اطلاع بیشتر شما اینجا قرار میدهم.

 لینک خبر در سایت ک-ب: http://k-b.ir/7847

لینک خبر در عصر دنا: http://www.asredena.com/newsF-5057.html

لینک خبر در عصر مارون: http://www.asremaroon.com/News/1202/

/ 2 نظر / 9 بازدید
بلاگ دایر

وبلاگ خود را به فهرست وبلاگ های فارسی اضافه کنید. www.blogdir.ir