اعلام نامزدی کروبی برای حضور در انتخابات

دبیرکل حزب اعتماد ملی آمادگی خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.
ایلنا: مهدی کروبی صبح امروز در یک نشست مطبوعاتی گفت: با اطلاع از نقاط ضعف و قوت و آگاهی از شرایط موجود و با توجه به اینکه چندین سال است در قدرت نبوده‌‏ایم، با یاری خدا و به عشق نظام، کشور،منافع ملی و مردم آمادگی خود را برای حضور در دهمین انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌‏کنم.

گفتنی است، حدود چهل روز پیش شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ، مهدی کروبی را دارای شرایط لازم برای تصدی پست ریاست جمهوری و کاندیدای این حزب برای این انتخابات معرفی کرد.

پس از اعلام این تصمیم، دبیرکل حزب اعتماد ملی به دیدار مقام معظم رهبری رفت و با ایشان در مورد انتخابات و شرایط سیاسی کشور به گفت‌‏وگو پرداخت.

کروبی همچنین با خاتمی هم دیدار کرد و در این دیدار بر لزوم پرهیز از نفاق و تخریب تاکید شد.

پس از دیدارهایی که کروبی با شخصیت‌‏های سیاسی در تهران داشت به قم رفت تا با تعدادی از مراجع عظام نیز در همین راستا دیدار کند.

کروبی پنجشنبه و جمعه هفته گذشته را در قم گذراند و در این مدت با آیات عظام صانعی، مکارم شیرازی، موسوی اردبیلی و صافی گلپایگانی دیدار و گفت‌‏وگو کرد و امروز طی نشست مطبوعاتی نتایج این دیدارها و تصمیم خود برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

منبع :ایلنا

/ 1 نظر / 22 بازدید
hossein

سلام دوست خوبم؟ وبلاگت خیلی قشنگه داری ولی واست ارزوی موفقیت میکنم و میدونم که موفق میشی دوست داروم از راه دور می بوسمت اگه از وب ماخوشت اومد رو تبلیغ های ما هم کلیک کن تا کمکی برای ما باشه